Семінар-практикум для вчителів початкової школи

Семінар-практикум для вчителів початкової школи

Перед вчителями майбутніх 3-х класів постало завдання – вибір підручників для навчання в 3 класі.

Хтось уже визначився зі своїм вибором, а дехто ще вагається. Адже наші учні переходять на вищий щабель розвитку та навчання, яким є цикл 3-4 класів. Цей перехід накладає на вчителя більшу відповідальність. Якщо у першому циклі (1-2 кл.) надається перевага ігровим методам, то у другому (3-4 кл.) ширше застосовується діяльнісний підхід на інтегровано-предметній основі та здійснюється уже підсумкове, а не формувальне оцінювання.

З метою ознайомлення вчителів та заступників директорів з навчально-виховної роботи з новими підручниками для 3 класу 28 лютого 2020 року на базі Конотопського НВК «Казка» проведено семінар-практикум для вчителів початкової школи (2 класи) за темою «Дидактико-методичний супровід компетентнісно орієнтованого навчання молодших школярів інтегрованому курсу «Я досліджую світ» для 3 класу» за участі Хитрої Зої Михайлівни, кандидата педагогічних наук, експерта комісії з педагогіки та методики початкового навчання Інституту модернізації змісту освіти МОН України, вчителя природничих дисциплін Технічного ліцею м. Києва.

Зоя Михайлівна охарактеризувала підручники, які цікавили присутніх. Попереду вебінари, розгляд електронних версій підручників.

Сподіваюся, що педагоги зроблять правильний вибір.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *